7/24 Telefon +90 542 685 68 78
info@izmirhurdageridonusum.com 677/8 Sok Buca İZMİR

Fabrika Söküm

Fabrikaların yıkımı, çelik konstrüksiyon fabrika, depo, hangar, spor salonları, stat ve diğer yapıların çelik çatı sökümlerini itina ile gerçekleştirdikten sonra çıkan hurdaların en iyi fiyatlarla değerlendirilmesini sağlıyoruz. Fabrika yıkımı, fabrika sökümü, çelik çatıların sökümünü yaptırmak istiyorsanız hemen bize ulaşın. Uzman ekibimiz ve son model iş makinalarımız ile hizmetinizdeyiz.

Fabrika yıkım ve söküm fiyatları fabrikalarda bulunan değişik etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Bunlar başlıca söküm yapılacak çelik kontrüksiyon çatıların toplam M2 büyüklüğü, vinç kullanılması, işçilik giderleri, çatı paneli, kiriş, cıvata, kolon, diğer taşıyıcı elemanları, çatı elemanlarının sökülmesi, çatı panellerinin kaldırılması, malzemelerin istiflenmesi ve götürüleceği bölgeye göre nakliye masrafları vs. gibi.

Bu değişik kalemlere göre ücret ortaya çıkarılır ve müşterilerimiz ile her iki tarafında mutabık olmasıyla birlikte en hızlı şekilde işlemlere başlanır ve iş emri verilerek işin gereği yapılır.

Fabrika Söküm ve Yıkım İşi Profesyonel kadro tarından yapılması gereken bir işlemdir. İzmir Hurda Geri Dönüşüm Firmasının Profesyonel Kadrosu bu işlemleri profesyonelce gerçekleştirmektedir.

Fabrika Söküm ve Yıkımı Nasıl Yapılır

Çelik kontrüksiyon sökümlerinde son derece dikkatli ve disiplinli olunması gerekmektedir. Çelik çatı sökümünün en kritik unsurlarındandır. İş güvenliğine uygun çalışılması gerekmekte ve iş kıyafetleri işe göre ayarlanmalı ve tüm önlemler alınmalıdır. Aslında çatı söküm işi bir nevi çatı montajının ters işleminin uygulanmasıdır. Malzemeler söküm esnasında sıralanarak listelenmektedir.

Sohbete Başlayın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
TEKLİF AL