7/24 Telefon +90 542 685 68 78
info@izmirhurdageridonusum.com 677/8 Sok Buca İZMİR

Geri Dönüşüm

İzmir Hurda ve Geri Dönüşüm Firması olarak, 15 Yıldır Başta İzmir merkez olmak üzere, merkez ilçeleri ve tüm yakın illerde,  atıl duruma düşmüş Alüminyum Hurda, Bakır Hurda, Hurda Demir, Sarı Hurda, Çelik Hurda, Kablo Hurda, Kağıt Hurda, Plastik Hurdalarınızı yerinde ve değerinde satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Geri Dönüşüm Nedir?

Çevre kirliliğini yaratan unsurların en önemlilerinden biri çöp sorunudur. Türkiye’de her yıl yaklaşık olarak 5 milyon kamyon çöp toplanmaktadır. Oysa ki bu çöplerin önemli bir bölümü yeniden değerlendirilebilir.

Geri dönüşüm, bizim başka bir işe yaramayacağını düşünerek çöp dediğimiz atıklarım, mesela kağıt ve kartonların, süt kutularının, plastik kapların, metal kutuların, ahşap kasaların çeşitli işlemlerden geçirilerek tekrar kullanılabilir hale getirilmesi anlamına gelir. Yani kısaca, atıklardan yeni bir ürün ya da ham madde yapılmasına geri dönüşüm denir.

Plastik ve kağıtlar geri dönüşüm için büyük bir önem arz eder. Kağıtlar ve kartonlar oldukça fazla ağacın kurtulması ve ekolojik sisteme fayda demektir.

İzmir Hurda ve Geri Dönüşüm firması olarak kurulduğumuz günden bu yana çevreye duyarlılığımızı göstermiş ve vermiş olduğum tüm hizmetlerde bunu müşterilerimize hissettirmiş olmanın onur ve gururunu yaşıyoruz. Sizde geri dönüşüme yarar sağlamak ve bunun yanında atıl geri dönüşüm hurdalarınızdan gelir elde etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

Sohbete Başlayın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
TEKLİF AL