7/24 Telefon +90 542 685 68 78
info@izmirhurdageridonusum.com 677/8 Sok Buca İZMİR

İnşaat Söküm

Bina Yıkım ve Söküm İşleri hizmetleri, ekonomik ömrünü tamamlamış binaların yıkılarak bulundukları alanın ülke ekonomisine geri kazandırma işlemidir. Bu işlemleri gerçekleştirirken çevreyi tahrip etme riski de göz ardı edilmemesi gereken en önemli hususlardan biridir.

Yıkım ve söküm işlemlerinde atıkların türleri ve miktarlarının belirlenmesinin ardından kaynağında etkisinin azaltılması, işçi sağlığı ve güvenliği için gerekli önlemlerin alınması, atık yönetim planlarının hazırlanması ve gere dönüştürülebilecek materyallerin seçimi ve bunlar için uygun projenin belirlenmesi sürdürülmek şartıyla söküm gerçekleştirilir.

Söküm ve yıkım hizmetleri yasal mevzuatlara uygun yapılması ile çevre ve sağlığa zarar veren etkiler azaltılmış olur. Alüminyum ve çelik gibi önemli hammadde materyallerini her sektörde ikinci el malzeme edindirme ayrıca söz konusu olmaktadır.

Alüminyum ve çelik gibi hammadde materyalleri her sektörde kullanım sağlanması üzerine yeniden işlenmesi ve şekillendirilmesi yüksek oranlarda kazanma imkanı sağlamaktadır.

15 Yıllık Tecrübe, Profesyonel Ekip ve son teknolojik iş makinaları ile bina yıkım ve söküm işlemlerini en güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz…

Söküm ve yıkım işlemlerinin yasal mevzuatlara uygun olarak yapılmaması ile çevre ve sağlığa zarar verecek birden fazla etki oluşur. Yüksek miktarlarda hafriyat atığı çıkabilir, nakliye ve hafriyat safhası ihtiyacı doğabilecektir.

Söküm hizmetleri yasal mevzuata uygun olarak “Söküm Yetki Belgesi” ile sürdürülmelidir. Söküm yapılacak yerin dışında söküm ve yıkım yapılmamalıdır. Yıkım ve Söküm yapılacak alanın çevresinde meydana gelebilecek tüm risklere karşı güvenlik tedbirleri alınmalıdır.

İzmir Hurda ve Geri Dönüşüm firması olarak, profesyonel ekip arkadaşlarımız ve iş makinalarımız ile Bina Yıkım ve Söküm işlerinizi 15 Yıllık Tecrübemiz ile gerçekleştiriyoruz.

Sohbete Başlayın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
TEKLİF AL